Výstavby domů na klíč

Domů > Rodinný dům na klíč

Rodinný dům na klíč

Využijte naší mnohaletou praxi s projektováním rodinných domů na klíč. Dáme konkrétní rozměry Vašemu domu snů. Jsme projektanti domů.

Rodinný dům na klíč

Naše realizace domů na klíč podléhá vysokým standardům kladeným na výstavbu domů. Zjistíme rychlou a bezproblémovou realizaci Vašeho rodinného domu na klíč.

Zkušenosti

Výstavbě rodinných domů na míru se naše stavební firma věnuje od 20. let 20. století.

Silní partneři

V našich domech na mírunajdete ty nejkvalitnější materiály od více než 20 dodavatelů a partnerů.

Desítky variant

Věnujeme se kompletní výstavbě! Hledáte zděný dům, dřevostavbu, rodinný dům, dům na klíč, stavební firmu nebo vhodný projekt a financování?

Spolehlivost

Naše výstavba domů je moderní. Přesto pořád sázíme na kvalitní hodnoty. Rádi skloňujeme slovo dobrá komunikace, spolehlivost a poctivost.

Domů > Rodinný dům na klíč

Projektová dokumentace
a architektonický ateliér

Náš projekční ateliér kompletně zpracuje vaší projektovou dokumentaci. Zabýváme se návrhem širokého spektra objektů. Poskytujeme kompletní zajištění a realizaci staveb.

Zabýváme se především navrhováním rodinných domů, rezidenčních a bytových staveb a staveb průmyslové i občanské vybavenosti. Projekty zpracujeme ve všech stupních projektové dokumentace včetně zajištění veškerých stanovisek a stavebního povolení.

Pomůžeme Vám vyřešit i technologické a realizační postupy, zastavění těžce přístupných pozemků nebo složité rekonstrukce či přestavby. Kompletní návrhy děláme i na základě určených kritérií nebo stanoveného finančního rozpočtu na stavbu. Pro konzultaci Vašeho projektu nás neváhejte kontaktovat.

Jak bude probíhat získání dokumentace

Zjistěte jak bude probíhat získání stavebních povolení a potřebné dokumentace. Pro Váš rodinný dům na klíč nebo individuální stavbu zajistíme od projektové dokumentace po realizace staveb domů.

Prvotní
jednání

zaměření objektu či pozemku, průzkum možností zastavění a podoby objektu.

Příprava
projektu

zajištění potřebných podkladů pro návrh a tvorbu studie s investorem.

Vyhotovení
výkresů

po dokončení studie vyhotovíme výkresy pro odsouhlasení stavebního záměru a dalších povolení a plánování. Následuje zpracování stavební části projektové dokumentace.

Žádost
o vyjádření

Následuje žádost o vyjádření stanovisek dotčených orgánů se zapracovanými podklady od specialistů.

Stavební
povolení

Po dokompletování dokumentace spolu s vyjádřeními všech dotčených orgánů bude podána na stavební úřad, s vydáním stavebního povolení přichází realizace.

×