Výstavby domů na klíč

Domů > Katalog domů > Rodinný dům na klíč Simplex

Rodinný dům

Dům na klíč Simplex

Simplex vyniká svojí nízkou cenou a zároveň velkým obytným prostorem s jednoduchým, ale funkčním dispozičním řešením. Půdorysem je obdélníkového tvaru, častá je také úprava do tvaru “L”, kdy se radikálně zvětší prostor obývacího pokoje. Zdarma je také možná úprava typu střechy na sedlovou, čímž se získá velké množství půdního prostoru.

Řešen je jako nízkoenergetický rodinný dům pro 4-5 člennou rodinu se třemi obytnými místnostmi a jedním velkým otevřeným prostorem obývacího pokoje ve spojení s kuchyní. Balkonové posuvné dveře dále nabízí snadný přístup na zahradu či terasu. K domu se také velmi hodí vybudovat krbovou vložku a zastřešené garážové stání.

99 m2

Zastavěná plocha

13,56 x 7,71 m

Rozměry domu

81,5 m2

Užitná plocha

4+kk

Dispozice

Vlastnosti domu

Možnost zvětšení objektu

Možnost dispozičních úprav

Férový a přátelský přístup

Kvalitní a rychlá realizace

Dlouholetá záruka

Materiálové řešení

O nás

Proč dům na klíč od nás?

Věříme ve věcnou komunikaci. Proto stavíme na stabilních hodnotách. Naší výstavbu domů na klíč si můžete prohlédnout v katalogu.

Zkušenosti

Výstavbě rodinných domů na klíč se naše stavební firma věnuje od 20. let 20. století.

Silní partneři

V našich domech na klíč najdete ty nejkvalitnější materiály od více než 20 dodavatelů a partnerů.

Desítky variant

Věnujeme se kompletní výstavbě! Hledáte zděný dům, dřevostavbu, rodinný dům, dům na klíč, stavební firmu nebo vhodný projekt a financování?

Spolehlivost

Naše výstavba domů je moderní. Přesto pořád sázíme na kvalitní hodnoty. Rádi skloňujeme slovo dobrá komunikace, spolehlivost a poctivost.

Partneři & Standardy

Domy na klíč stavíme s ověřenými partnery

Během naší výstavby domů na klíč používáme ověřené stavební postupy a kvalitní materiály. Ty jsou od těch nejspolehlivějších v oboru. Znáte tyto značky? Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší řešení pro Váš dům.

×